درباره
سالن زیبایی
نسیم رویال


مجموعه نسیم رویال با مدیریت سرکار خانم نسیم فاتحی فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ با هدف آموزش و ارتقاع سطح کیفی ارایشی بهداشتی بانوان سرزمین خود افتتاح گردید و امروزه توانسته با داشتن کادری مجرب در صنعت زیبایی بانوان و لطف خداوند علاوه بر سالن زیبایی و آموزشگاه برند معتبر ناخن نسیم رویال را نیز راه اندازی کند.
استفاده از بهترین متریال و مواد و دانش علمی و تکنیک های به روز چه در زمینه اموزش و چه در زمینه آرایشی در کنار کادر مجرب و متعهد باعث گردیده که جز بهترین برندهای کشور قرار گیریم که این خود نشانه اعتماد و لطف شما مشتریان عزیز میباشد .
مجموعه زیبایی نسيم رويال خود را موظف میداند که با داشتن کادری مجرب به صورت متعهدانه به رفع نیاز شما مشتریان عزیز و در درجه اول رضایت شما عزیزان که طی این سال ها جز این نبوده مفتخر باشد .
ارائه تمامی خدمات کاشت ناخن ، مانیکور و پدیکور ،پدیکور درمانی، بوتاکس ، کراتینه ، خدمات مژه و ابرو ، خدمات سالن زیبایی با کادر فعال و همچنین استفاده از بهترین برندهای روز و داشتن برترین و مدل های جدید روز دنیا باعث گردید تا آرامش خاطر را برای مشتریان و فضایی بسیار جذاب و دوستانه ارائه کند که روز به روز باعث پیشرفت خود و دیگران در این صنعت به روز دنیا قرار گیرد .