ارائه انواع خدمات زیبایی مژه

تمامی خدمات مرتبط با زیبایی مژه کاشت و ترمیم مژه ، لیفت و لمینت در سالن نسیم رویال انجام میشود و تمامی این خدمات با بهره برداری از برترین مواد اولیه توسط کادری مجرب و حرفه ای با ظرافت تمام و رعایت تمام اصول بهداشتی برای شما عزیزان در محیطی دوستانه و پر از آرامش انجام میشود.

ارائه خدمات زیبایی و مراقبت از ناخن

ارائه تمامی خدمات مرتبط با زیبایی و مراقبت از ناخن دست مانند کاشت و ترمیم پودر، کاشت و ترمیم لمینت، کاشت و ترمیم پالی ژل، کاشت و ترمیم سافت ژل، ژلپولیش ناخن طبیعی و همچنین کاشت پا و ژلپولیش، پدیکور و کفسابی، پدی ژل و کفسابی، ماساژ سنگ داغ پا در سالن نسیم رویال انجام میشود.


ارائه انواع خدمات زیبایی ابرو

تمامی خدمات مرتبط با زیبایی ابرو مانند میکروبلیدینگ ابرو، لیفت و تینت ابرو در سالن نسیم رویال انجام میشود. و تمامی این خدمات با بهره برداری از برترین مواد اولیه توسط کادری مجرب و حرفه ای با ظرافت تمام و رعایت تمام اصول بهداشتی برای شما عزیزان در محیطی دوستانه و پر از آرامش انجام میشود.

ارائه انواع خدمات زیبایی و مراقبت از مو

در سالن نسیم رویال تمام خدمات مرتبط با زیبایی مانند رنگ و لایت مو، لایت مو، رنگ و رنگ ریشه، رنگساژ مو، آمبره و بالیاژ مو به همراه خدمات مرتبط با سلامتی و مراقبت از مو مانند کراتین مو، بوتاکس مو با بهترین و با کیفیت ترین مواد روز موجود دنیا به صورت کاملا حرفه ای انجام میشود. در بخش گالری میتوانید نمونه کارهای مربوط به این قسمت را مشاهده نمایید.